Nasi mali mieszkańcy z Przedszkola Samorządowego nr 1 uroczyście zakończyli kolejny etap swojej edukacyjnej przygody. Był to dzień pełen emocji i wzruszeń, zarówno dla dzieci, dumnych rodziców, jak i nauczycieli.

W wydarzeniu uczestniczyła wicestarosta gołdapski Marzanna Wardziejewska, która z radością obserwowała występy przedszkolaków.
Wszystkim małym absolwentom życzymy, żeby szkolna przygoda była ciekawa, radosna i pełna odkryć , a nadchodzące wakacje były czasem beztroskiej zabawy i odpoczynku.
Starostwo Powiatowe w Gołdapi
















