Zakończyli kolejny etap swojej edukacyjnej przygody

Nasi mali mieszkańcy z Przedszkola Samorządowego nr 1 uroczyście zakończyli kolejny etap swojej edukacyjnej przygody. Był to dzień pełen emocji i wzruszeń, zarówno dla dzieci, dumnych rodziców, jak i nauczycieli.


W wydarzeniu uczestniczyła wicestarosta gołdapski Marzanna Wardziejewska, która z radością obserwowała występy przedszkolaków.

Wszystkim małym absolwentom życzymy, żeby szkolna przygoda była ciekawa, radosna i pełna odkryć , a nadchodzące wakacje były czasem beztroskiej zabawy i odpoczynku.

Starostwo Powiatowe w Gołdapi

Źródło: https://www.facebook.com/PowiatGoldap/posts/pfbid0FcVnGH9DwsVsRXcvhnmSBUgs3AEWEt83WkL79TvGeLFdJsX2RePzRBqsbAXLznCRl

Powiązane artykuły